DOSTAŇ SE VEN
Venkovní, logická a vyšetřovací hra: VRAŽDA V PODSVĚTÍ

Venkovní, logická a vyšetřovací hra pro 2 až 6 osob v ulicích Prahy, kde bude Vaším úkolem získat důkazy a usvědčit drogového bosse z vraždy. 

  • AŽ 3 HODINY
  • 2-6 OSOB
  • VENKOVNÍ HRA
  • INDICIE V ULICÍCH PRAHY
  • SEZÓNA: OD 10. 6. DO 31. 10. 2017

CHCI LEPŠÍ CENU  

Náš tajný agent Phill Rich pracoval na vyšetřování vraždy a získal neprůstřelné důkazy k usvědčení podezřelého Marca Ortegy, bosse mexického drogového gangu. Kvůli bezpečnosti a maximálnímu utajení této mise, zabezpečil Phill Rich všechny dokumenty on sám, a to na vícero místech v Praze. Nikdo jiný nevěděl, kde tyto dokumenty jsou ukryty. Byl to velice riskantní krok, ale ovšem ten nejbezpečnější, protože Marco Ortega má přístup ke všemu. Dle domluvy se měl Phill Rich dostavit k soudu se všemi dokumenty až v den rozsudku. Ovšem den před rozsudkem zmizel a je nezvěstný. Věříme, že nám nechal cestu ke všem dokumentům, kdyby nastala tato situace.

Teď je ale řada na vás a váš 2-6 členný tým! Dokážete se vydat po stopách, získat veškeré důkazy a usvědčit Marca Ortegu?
--
Cena zahrnuje 1x voucher na venkovní hru "VRAŽDA V PODSVĚTÍ" pro celý tým (2-6 osob). Platnost tohoto voucheru je do 31.10.2017. Na splnění mise budete mít 3 hodiny, takže se určitě stihnete cestou občerstvit na zahrádce vychlazeným pivkem :-) Rezervaci provedete velice jednoduše přes náš rezervační systém na www.dostanseven.cz/rezervace nebo případně telefonicky na telefonním čísle +420 608 736 633.


DĚKUJEME NAŠIM PARTNERŮM, ŽE NÁS PODPOŘILI

Výborná mexická restaurace rychlého občerstvení, která Vám nabízí chutná, lehká, čerstvá a zdravá jídla. Momentálně můžete Rancheros navštívit na 4 pobočkách v Praze, a to na Letišti na Terminálu 1 a 2, v obchodní pasáži Florentinum  na Florenci, a v CČM.  

Pánské holičství se skvělým servisem a zaměřením na detail. Tutto Barbuto najdete v pasáži Slovanského domu.  

Pronájem bezpečnostních schránek s neuvěřitelným zabezpečením od 195Kč/měs. Nejenže pro Vaši schránku v podzemí jezdí robot, ale Vaše schránka je ochráněna přístupovou kartou, klíčem, časovým zámkem, PINem a dokonce i otiskem prstu. Celý objekt je střežen a vše je zde vedeno s absolutním respektem k Vašemu soukromí. 24SAFE ze zkrátka TOP!! 24SAFE najdete v Praze na adrese Na poříčí 17, vedle Bílé Labutě.  

Pronájem osobních skladů různých velikostí od 500Kč/měs., kde Vaše pronajaté sklady s non-stop přístupem nechrání pouze visací zámky, ale především alarm se šestimístným PINem a kamerovým systémem. Krom toho se do celého objektu dostane pouze ten, kdo má přístupový kód, tudíž jsou Vaše věci chráněné bezpečnostním systémem. V Praze 2 pobočky, a to v Holešovicích a ve Vysočanech.

NAJDETE NÁS I NA FACEBOOKU