Testovací režim
REZERVACE

Vážení zákazníci, 
ještě než si zarezervujete hru, věnujte prosím pozornost následujícím řádkům: 

Vzhledem k mimořádnému opatření Ministerstva zdravotnictví, je nutné odehrát naše únikové hry v rouškách, respektive s ochranou úst (rouška, šátek, respirátor, apod., však to znáte). A upřímně, tato situace nebude příjemná jak pro nás, tak i pro vás. Zkrátka, nedovedeme si představit, že si za této podmínky hru užijete na 100%. Proto velice doporučujeme počkat, až "sundáme roušky" a zatím si můžete zahrát naši novou "únikovku" na doma "Po stopách agenta". Na našem Facebooku se můžete podívat na recenze. A teď už k provozu. 

Naše provozovna se otevře 22.6.2020 a bude možné prozatím odehrát pouze únikovou hru "Kriminál". Pokud máte voucher na jinou hru, můžete ho taktéž využít na hru Kriminál. Otestujeme tento provoz a pokud vše bude v pořádku, spustíme další hry v dalších týdnech. Děkujeme za pochopení.

Pokud máte voucher ze Slevomatu, prodlužte si jeho platnost v sekci PRODLOUŽENÍ PLATNOSTI VOUCHERU a bude Vám zaslán náhradní, časově neomezený voucher, který Vám nikdy nepropadne a můžete ho tedy využít kdykoliv se vám bude chtít. Prodloužit lze všechny vouchery, jejichž platnost již skončila po 12.3.2020, tedy pokud Váš voucher měl platnost například do 31.5.2020, není žádný problém prodloužit jeho platnost.