DOSTAŇ SE VEN

REZERVACE

Upozornění: Dostavte se na adresu provozovny únikových her cca 10-15 minut před začátkem Vaší hry. Pro děti do 15 let je nutný doprovod odpovědné osoby. Doporučený minimální věk od 13 let. 


ÚNIKOVÁ HRA KRIMINÁL

Jednotlivé cely, pouta a trest smrti! Přesně takto vypadá poslední hodina vašeho života! Neprávem a "čistou náhodou" se totiž ocitnete v celách, kde čekáte na smrt. Máte jen jedinou možnost přežít, a to útěk. Musíte využít své okolí, abyste se z věznice dostali na svobodu. To, že uniknete z cel, neznamená, že máte vyhráno. Smíříte se s osudem, nebo se vydáte na útěk smrtce, která si na vás brousí kosu?


ÚNIKOVÁ HRA VÝKUPNÝ

Probouzíte se ve zcela obyčejném pokoji. Zjišťujete, že všechno vypadá ale úplně jinak. Ale proč? Dozvídáte se, že do vašeho těla byl vpuštěn jed, který výrazně ovlivňuje Vaše smysly. Konkrétně oči! Kvůli jedu totiž vidíte všechno obráceně. Ano, opravdu vše! Tedy celou místnost! Abyste se zachránili, máte vysolit výkupné ve výši 1000000 dolarů, díky kterým získáte přístup k protilátce. K tomu jste pod tlakem 60 minut, po jejichž uplynutí nastává zástava srdce. Ještě jedna otázka. Máte 1000000 dolarů?

- 60 minut
- 2-4 osoby
- 1390 Kč za celý tým


VOUCHERY NA STARÉ HRY

Dříve jsme měli únikové hry "HANNIBALOVA MUČÍRNA" a "KLAUNOVY OKOVY", které jsme již zrušili, a to z důvodu menší atraktivity a jejich stáří. Zato ale spouštíme zcela novou únikovou hru "VÝKUPNÝ", kde se ocitnete v místnosti, která bude otočena vzhůru nohama,  a zároveň bude určitě promakanější, než naše mučírna. Pokud máte voucher ještě na tyto staré hry, můžete je využít na kteroukoliv naši jinou únikovku.