INFORMACE PŘED REZERVACÍ

PROSÍM, PŘEČTĚTE SI TYTO INFORMACE DŘÍVE, NEŽ SI VYTVOŘÍTE REZERVACI

STÁTNÍ KOMPENZACE VS. REALITA

Tento odstavec je pro vysvětlenou, abyste byli informováni, proč volíme níže uvedené kroky. Měli jsme de facto rok zavřeno, jako všechny jiné provozovny. Bohužel jsme vždy nesplnili jen jednu jedinou podmínku z mnoha, abychom obdrželi kompenzační bonus. I přes to, že byla naše provozovna zavřena a naše tržby klesly de facto na nulu, z kompenzačního bonusu jsme nedostali ani korunu a ocitli se tak před krachem a ukončení provozu natrvalo. Abych státu nekřivdil, obdrželi jsme dotace, které za celý rok uzavřené provozovny, vystačily cca na 5 týdnů "provozu". Rozhodl jsem se, že únikovky nenechám padnout a našel si další 2 práce, abych vše uživil. Vše jsem tedy financoval z vlastních kapsy z dalších dvou prací. Teď to musím skloubit a znovu "nakopnout" chod provozovny, což ale bohužel nejde ze dne na den. Není tedy dodělaná rekonstrukce provozovny, což ale nebrání provozu. Zkrátka, bude to tady hezčí až později. Bohužel nebyla ani možnost financovat dokončení únikové hry "Výkupný", což mě mrzí asi ze všeho nejvíce, jelikož na ni čekáte už opravdu dlouho. Do toho všeho se momentálně objevily zdravotní komplikace, které brání mi provozu a jejich řešení trvá déle, než jsem se domníval. Za toto se Vám velice omlouvám, jen prosím pochopte moji situaci. Předem děkuji za pochopení a podporu. 

NOVÁ DOČASNÁ PROVOZNÍ DOBA A KRÁTKODOBÉ UZAVŘENÍ PROVOZOVNY

Než se vše vrátí zcela do normálu a dokud bude potřeba uživit provozovnu z vlastních prostředků, což zatím nedokážu odhadnout, jsem bohužel nucen omezit provozní dobu.  Otvírací doba je tedy nastavena na krátký/dlouhý týden. Vzhledem kombinace covidové situace, tedy možnosti provozu únikových her pouze pro očkované v respirátorech, ale především lehkých provozních důvodů v podobě mé delší zdravotní komplikace (zdravotní komplikace obsluhy) jsem bohužel nucen provozovnu krátkodobě uzavřít, a to do konce roku 2021. Pokud máte časově omezený voucher ze slevového serveru s platností do konce roku 2021, prodlužte si prosím jeho platnost pomoci níže uvedeného tlačítka "PRODLOUŽIT PLATNOST VOUCHERU".

MOŽNOSTI REZERVACE

Do této doby bylo možné vytvářet rezervace prozatím na únikovou hru Kriminál. Od 17.1.2022 bude možné rezervovat únikové hry "Hannibalova mučírna" a "Klaunovy okovy". Pokud máte voucher na určitou únikovku a chcete si přijít zahrát jinou, není to problém, např. Pokud máte voucher na Hannibalovu mučírnu, můžete si s tímto voucherem udělat rezervaci na Kriminál. Nový rezervační systém na příští rok bude spuštěn 1.12.2021.

COVID CERTIFIKÁT A RESPIRÁTORY?

Respirátory jsou povinné ve všech vnitřních prostorách, tedy i v prostorách únikových her. Proto doporučujeme zvážit, zdali chcete přijít hned, nebo počkat, až sundáme respirátory i uvnitř. Ačkoliv s tím silně nesouhlasíme, jsme státem nucení "diskriminovat" neočkované, a tudíž až do odvolání musíme požadovat "covid certifikát", a to buď o prodělání nemoci, a to nejdéle 180 dní ode dne návštěvy únikových her, nebo o očkování proti covid-19. Děkujeme za pochopení. 


DALŠÍ KROKRY K PLYNULÉMU PROVOZU

Únikové hry si budete moci rezervovat v novém rezervačním systému od 1.12.2021, který bude prozatím nastaven na dlouhý/krátký týden, a to po dobu nezbytně nutnou a budete mít možnost si zarezervovat všechny únikové hry, kromě hry "Výkupný". Jakmile to bude trošku možné, využijeme každé volné chvíle i finančních prostředků na dodělání únikové hry "Výkupný". Jakmile doděláme tuto hru, budeme ve volných chvílích pokračovat v rekonstrukci provozovny. Jakmile to bude možné, budeme rozšiřovat provozní dobu k plynulému provozu. 


PRODLOUŽENÍ PLATNOSTI VOUCHERU

Pokud Vám bude končit platnost voucheru do konce roku 2021, nebo chcete přečkat toto "covid období", nebo některý z členů Vašeho týmu nesplňuje vládní opatření, a zároveň máte časově omezený voucher, můžete si jeho platnost prodloužit na dobu neurčitou. Pro prodloužení platnosti voucheru použijte tlačítko "PRODLOUŽIT PLATNOST VOUCHERU".