INFORMACE PŘED REZERVACÍ

PROSÍM, PŘEČTĚTE SI TYTO INFORMACE DŘÍVE, NEŽ SI VYTVOŘÍTE REZERVACI

STÁTNÍ KOMPENZACE VS. REALITA

Tento odstavec je pro vysvětlenou, abyste byli informováni, proč volíme níže uvedené kroky. Měli jsme de facto rok zavřeno, jako všechny jiné provozovny. Bohužel jsme vždy nesplnili jen jednu jedinou podmínku z mnoha, abychom obdrželi kompenzační bonus. I přes to, že byla naše provozovna zavřena a naše tržby klesly de facto na nulu, z kompenzačního bonusu jsme nedostali ani korunu a ocitli se tak před krachem a ukončení provozu natrvalo. Abych státu nekřivdil, obdrželi jsme dotace, které za celý rok uzavřené provozovny, vystačily cca na 5 týdnů "provozu". Rozhodl jsem se, že únikovky nenechám padnout a našel si další 2 práce, abych vše uživil. Vše jsem tedy financoval z vlastních kapsy z dalších dvou prací. Teď to musím skloubit a znovu "nakopnout" chod provozovny, což ale bohužel nejde ze dne na den. Není tedy dodělaná rekonstrukce provozovny, což ale nebrání provozu. Zkrátka, bude to tady hezčí až později. Bohužel nebyla ani možnost financovat dokončení únikové hry "Výkupný", což mě mrzí asi ze všeho nejvíce, jelikož na ni čekáte už opravdu dlouho. Za toto se Vám velice omlouvám, jen prosím pochopte moji situaci. Předem děkuji za pochopení a podporu. 

NOVÁ DOČASNÁ PROVOZNÍ DOBA

Než se vše vrátí zcela do normálu a dokud bude potřeba uživit provozovnu z vlastních prostředků, což zatím nedokážu odhadnout, jsem bohužel nucen omezit provozní dobu. Otvírací doba je tedy nastavena na krátký/dlouhý týden.

REZERVACE

Nyní je možné vytvářet rezervace, a to prozatím na únikovou hru Kriminál. Pokud máte voucher na jinou hru a chcete si přijít zahrát, klidně si udělejte rezervaci s libovolným voucherem, např. Pokud máte voucher na Hannibalovu mučírnu, můžete si s tímto voucherem udělat rezervaci na Kriminál. 

TEST A RESPIRÁTOR?

Respirátory jsou povinné ve všech vnitřních prostorách, tedy i v prostorách únikových her. Proto doporučujeme zvážit, zdali chcete přijít hned, nebo počkat, až sundáme respirátory i uvnitř. Test ani potvrzení o očkování nebudeme požadovat.


DALŠÍ KROKRY K PLYNULÉMU PROVOZU

Únikovou hru Kriminál si můžete již rezervovat v novém rezervačním systému, který je zatím nastaven na dlouhý/krátký týden, a to do konce roku. Odhadem na přelomu října a listopadu bude možné si zarezervovat další hry, a to "Hannibalova Mučírna" a "Klaunovy okovy". Jakmile to bude trošku možné, využijeme každé volné chvíle i finančních prostředků na dodělání únikové hry "Výkupný". Jakmile doděláme tuto hru, budeme ve volných chvílích pokračovat v rekonstrukci provozovny. Jakmile to bude možné, budeme rozšiřovat provozní dobu k plynulému provozu.