INFORMACE PŘED REZERVACÍ

PROSÍM, PŘEČTĚTE SI TYTO INFORMACE DŘÍVE, NEŽ SI VYTVOŘÍTE REZERVACI

STÁTNÍ KOMPENZACE VS. REALITA

Tento odstavec je pro vysvětlenou, abyste byli informováni, proč volíme níže uvedené kroky. Měli jsme de facto rok zavřeno, jako všechny jiné provozovny. Bohužel jsme vždy nesplnili jen jednu jedinou podmínku z mnoha, abychom obdrželi kompenzační bonus. I přes to, že byla naše provozovna zavřena a naše tržby klesly de facto na nulu, z kompenzačního bonusu jsme nedostali ani korunu a ocitli se tak před krachem a ukončení provozu natrvalo. Abych státu nekřivdil, obdrželi jsme dotace, které za celý rok uzavřené provozovny, vystačily cca na 5 týdnů "provozu". Rozhodl jsem se, že únikovky nenechám padnout a našel si další 2 práce, abych vše uživil. Vše jsem tedy financoval z vlastních kapsy z dalších dvou prací. Teď to musím skloubit a znovu "nakopnout" chod provozovny, což ale bohužel nejde ze dne na den. Není tedy dodělaná rekonstrukce provozovny, což ale nebrání provozu. Zkrátka, bude to tady hezčí až později. Bohužel nebyla ani možnost financovat dokončení únikové hry "Výkupný", což mě mrzí asi ze všeho nejvíce, jelikož na ni čekáte už opravdu dlouho. Za toto se Vám velice omlouvám, jen prosím pochopte moji situaci. Předem děkuji za pochopení a podporu. 

NOVÁ DOČASNÁ PROVOZNÍ DOBA

Než se vše vrátí zcela do normálu a dokud bude potřeba uživit provozovnu z vlastních prostředků, což zatím nedokážu odhadnout, jsem bohužel nucen omezit provozní dobu. Bude tedy zatím otevřeno ve středu, v sobotu a v neděli. 

REZERVACE

Nyní je možné vytvářet rezervace, a to prozatím na únikovou hru Kriminál. Pokud máte voucher na jinou hru a chcete si přijít zahrát, klidně si udělejte rezervaci s libovolným voucherem, např. Pokud máte voucher na Hannibalovu mučírnu, můžete si s tímto voucherem udělat rezervaci na Kriminál. První možný termín rezervace je 6.6.2021. Pokud nám ze strany ministerstva bude zakázán provoz, budeme muset rezervace dle nařízení zrušit. Čekáme na vyjádření ministerstva, ale předpokládáme, že budeme moci v tento den mít otevřeno. Jakmile obdržíme vyjádření od ministerstva, upravíme tyto informace. 

TEST A RESPIRÁTOR?

Respirátory jsou povinné ve všech vnitřních prostorách, tedy i v prostorách únikových her. Proto doporučujeme zvážit, zdali chcete přijít hned, nebo počkat, až sundáme respirátory i uvnitř. Zatím nevíme, zdali je nutný test na covid, nebo potvrzení o očkování, ale předpokládáme, že když můžete bez testu do nacpané tramvaje, proč byste nemohli přijít i bez testu si zaúnikařit. Tato informace bude upravena dle zpětné vazby ministerstva. 


DALŠÍ KROKRY K PLYNULÉMU PROVOZU

Předpokládáme, že únikovou hru Kriminál si budete moci zahrát od 6.6.2021, a to každou středu, sobotu a neděli. Odhadem v první polovině července bude možné si zarezervovat další hry, a to "Hannibalova Mučírna" a "Klaunovy okovy". Jakmile to bude trošku možné, využijeme každé volné chvíle i finančních prostředků na dodělání únikové hry "Výkupný". Jakmile doděláme tuto hru, budeme ve volných chvílích pokračovat v rekonstrukci provozovny. Jakmile to bude možné, budeme rozšiřovat provozní dobu k plynulému provozu.