AKTUÁLNÍ INFORMACE

COVID-19, REKONSTRUKCE, REZERVACE A PRODLOUŽENÍ VOUCHERŮ

COVID-19:
Na základě rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví již není nutné odehrát naše únikové hry v rouškách. Hry pravidelně dezinfikujeme a v jeden čas je v naší provozovně pouze Váš tým. Proto jsou únikové hry jednou z nejbezpečnějších aktivit. 

REKONSTRUKCE:
Momentálně procházíme krátkodobou rekonstrukcí a jsme ve fázi, která již nelze skloubit s provozem, a proto bude naše provozovna zavřena do 9.8.2020. Dne 10.8.2020 bude naše provozovna již otevřena a bude na Vás čekat nově zrekonstruované zázemí. 

REZERVACE:
Po dobu rekonstrukce (do 9.8.2020) nebude možné využívat rezervační systém. Ten budeme aktualizovat a spouštět 10.8.2020 na všechny naše únikové hry, tedy na hry Kriminál, Klaunovy okovy, Hannibalova mučírna a Výkupný.

PRODLOUŽENÍ VOUCHERŮ:
Pokud máte voucher ze Slevomatu, kterému končila platnost v období mezi březnem a červencem, je Váš voucher automaticky prodloužen do 31.8.2020. Ovšem ale doporučujeme provést PRODLOUŽENÍ PLATNOSTI VOUCHERU NA DOBU NEURČITOU (vizte menu nebo klikněte na modrý text) a bude Vám zaslán náhradní, časově neomezený voucher, který Vám nikdy nepropadne a můžete ho tedy využít kdykoliv se vám bude chtít. Prodloužit lze všechny vouchery, jejichž platnost již skončila po 12.3.2020, tedy pokud Váš voucher měl platnost například do 31.5.2020, není žádný problém prodloužit jeho platnost. Vouchery z našeho e-shopu jsou automaticky časově neomezené.

NEŽ OTEVŘEME, ZAHRAJTE SI VYŠETŘOVACÍ HRU:
Mezitím, co my budeme pracovat na novém zázemí, aby se Vám u nás líbilo, vy si můžete zahrát naši novou "únikovku" na doma "Po stopách agenta", která stojí 149Kč, a která nahradí například večerní film či posezení u deskových der. Na našem Facebooku se můžete podívat na recenze.