AKTUÁLNÍ INFORMACE

COVID-19, REKONSTRUKCE, REZERVACE A PRODLOUŽENÍ VOUCHERŮ

COVID-19:
Na základě rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví je nutné odehrát naše únikové hry v rouškách. Nebudeme ale nikomu držet roušky u pusy násilím. Hry pravidelně dezinfikujeme a v jeden čas je v naší provozovně pouze Váš tým. Proto jsou únikové hry jednou z nejbezpečnějších aktivit. 

REKONSTRUKCE:
Momentálně procházíme rekonstrukcí a původně jsme měli v plánu 21.9. spustit rezervační systém. Bohužel se má situace tak, že jsme se setkali během rekonstrukce se dvěma komplikacemi, se kterými si zatím nevíme rady. Počítáme ale s tím, že do konce října se nám podaří tyto komplikace vyřešit a finálně oznámit pevné datum otevření naší provozovny. Velice se Vám tak omlouváme za komplikace a věřte, že si nepřejeme nic jiného, než otevřít co nejdříve a uděláme pro to maximum. Děkujeme za pochopení a za Vaši trpělivost. Pevně věříme, že to bude stát za to :)

REZERVACE:
Po dobu rekonstrukce nebude možné využívat rezervační systém. Ten budeme aktualizovat a spouštět, jakmile se nám podaří vyřešit výše uvedené 2 komplikace s rekonstrukcí, a to na všechny naše únikové hry, tedy na hry Kriminál, Klaunovy okovy, Hannibalova mučírna a Výkupný.

PRODLOUŽENÍ VOUCHERŮ:
Pokud máte voucher ze Slevomatu, kterému končila platnost v období mezi březnem a červencem, je Váš voucher automaticky prodloužen do 31.12.2020. Ovšem ale doporučujeme provést PRODLOUŽENÍ PLATNOSTI VOUCHERU NA DOBU NEURČITOU (vizte menu nebo klikněte na modrý text) a bude Vám zaslán náhradní, časově neomezený voucher, který Vám nikdy nepropadne a můžete ho tedy využít kdykoliv se vám bude chtít. Prodloužit lze všechny vouchery, jejichž platnost již skončila po 12.3.2020, tedy pokud Váš voucher měl platnost například do 31.5.2020, není žádný problém prodloužit jeho platnost. Vouchery z našeho e-shopu jsou automaticky časově neomezené.

NEŽ OTEVŘEME, ZAHRAJTE SI VYŠETŘOVACÍ HRU:
Mezitím, co my budeme pracovat na novém zázemí, aby se Vám u nás líbilo, vy si můžete zahrát naši novou "únikovku" na doma "Po stopách agenta", která stojí 149Kč, a která nahradí například večerní film či posezení u deskových der. Na našem Facebooku se můžete podívat na recenze.